Ta strona używa Cookies.

Aby poznać naszą politykę dotyczące Cookies, zapoznaj się z tym

close
PRZYSMAKI WOOLF Disugual

Wysyłka

 

Zamówienia i dostawa: 

1. Dostawa za pośrednictwem Firmy Kurierskiej odbywa się w miejscowościach, w których Zamawiający nie zapewnia Transportu Własnego.

2. W razie nieobecności Zamawiającego pod wskazanym w Zamówieniu adresem i w wybranych przez niego godzinach dostawy, kosztami związanymi z dodatkową Dostawą zostanie obciążony Zamawiający. Jeżeli Zamawiający jest konsumentem, postanowienia niniejszego punktu nie stosuje się w przypadku zdarzeń losowych lub przypadków niezawinionych przez konsumenta lub za które konsument nie ponosi odpowiedzialności.

3. Przy dostawie Towaru Zamawiający proszony jest o sprawdzenie, w obecności Dostawcy, czy przesyłka nie posiada uszkodzenia wynikłego z transportu, czy jest nienaruszona, zgodna z Zamówieniem i potwierdzenie Dostawcy odbioru Zamówienia.

3.1.W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, niekompletności lub niezgodności przesyłkiz Zamówieniem, Zamawiający proszony jest o nie przyjmowanie przesyłki orazniezwłoczne zgłoszenie tego faktu dostarczającemu Towar w celu sporządzenia przez Dostawcę, Protokołu Zwrotu.

4. Dostawca nie posiada przy sobie więcej niż 100 zł w celu wydania ewentualnej reszty.

5. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego sposobu płatności. Przesyłki z wybraną formą płatności „przy odbiorze” wysyłamy natychmiast. W przypadku płatności „przelewem” realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia na nasze konto wpłaty zgodnej z wartością zamówienia. Zamówienia na które nie otrzymamy wpłaty w ciągu 14 dni roboczych są anulowane i usuwane z systemu.


Życzymy udanych zakupów.


Wybierz markę:

Szukaj

Twój koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł

Suma 0,00 zł